
Ағашқа арналған электрлік джигсоға арналған төсемдер, 3 дана, T544D, 125 x 4 мм, HCS Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 78222, T544D, 125 x 4 мм электрлік джигсо пышақтары, HCS болаттан жасалған, 3 дана. қаптамада, ағаш өңдеу кезінде қолданылады. Пышақтар қалыңдығы 5-100 мм ағаш дайындамалар мен кесілген ағаштарды, сондай-ақ фанера мен пластикті жылдам кесуге арналған. Т-тәрізді шанағы бар жабдықпен үйлесімді аккумуляторлық немесе желілік джигсаларға орнатылады. Файлдар жөндеу кезінде пайдалы болады, ағаш шеберханасында, үйде немесе елде пайдалы болады. Артықшылықтары Кенептерді жасау үшін құралдардың беріктігі мен ұзақ мерзімді жүктемелерге төзімділігін қамтамасыз ететін жоғары көміртекті болат пайдаланылды. Тістер ажыратылған және олардың қадамы 4 мм, бұл файлдардың өнімділігін арттырады. Кенептер мамандандырылған жабдықта жоғары сапалы материалдардан жасалған, бұл олардың сенімділігіне кепілдік береді. 3 данадан тұратын ыңғайлы қаптама. жұмыстың үлкен көлеміне арналған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.04 кг |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 152 мм |
| Ені | 9.5 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 3 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 225 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 82 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Полотна для электролобзика |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 782-Полотна для электролобзика "MATRIX Professional", "СИБРТЕХ, GROSS" |
| Жиынтықтағы саны | 3 |
| Болат маркасы | HCS (Y8) |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Мин. қаптама | 100 жасырын |
| Мақсаты | электролобзик |
| Нөмір | T544D |
| Жұмыс ұзындығы | 125 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қатырма қағаз картасы |
| Қадам | 4 мм |
| Штрих-код | 4044996153131 |
- Бағасы: 985 ₸

