
Ағашқа арналған электрлік джигсоға арналған төсемдер, 3 дана, T744D, 155 x 4 мм, HCS Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ағашқа арналған джигсо пышақтары Matrix 78223, T744D, 155 x 4 мм, HCS болаттан жасалған, 3 дана. қаптамада, қалыңдығы 5-тен 135 мм-ге дейінгі ағашты, ағашты, ДСП-ны, сондай-ақ пластмасса мен фанераны өрескел, жылдам кесуге арналған. Т-тәрізді білігінің арқасында қалақшалар жетекші өндірушілердің көптеген джигсаларымен үйлесімді. Кәсіби пайдалану үшін жарамды, күнделікті өмірде де пайдалы болады. Артықшылықтары Файлдар жоғары көміртекті болаттан жасалған, қажетті беріктік сипаттамаларына және жоғары жүктемелерге төзімділікке ие. 4 мм қадаммен бөлінген үлкен тістер аралаудың жоғары жылдамдығын қамтамасыз етеді. Кенептер барлық техникалық талаптарға сәйкес келеді, өйткені заманауи технологияларды қолдана отырып, мамандандырылған жабдықта жасалған және қатаң сапа бақылауынан өткен. Бір қаптама ұзақ уақытқа жетеді, өйткені файлдар 3 данадан тұрады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.06 кг |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 180 мм |
| Ені | 9.8 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 3 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 253 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 82 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Полотна для электролобзика |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 782-Полотна для электролобзика "MATRIX Professional", "СИБРТЕХ, GROSS" |
| Жиынтықтағы саны | 3 |
| Болат маркасы | HCS (Y8) |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Мин. қаптама | 50 жасырын |
| Мақсаты | электролобзик |
| Нөмір | T744D |
| Жұмыс ұзындығы | 155 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қатырма қағаз картасы |
| Қадам | 4 мм |
| Штрих-код | 4044996153148 |
- Бағасы: 1 142 ₸

