
Ағашқа арналған электрлік джигсоға арналған жаймалар, 3 дана, T225B, 225 x 2, 75 мм, HCS Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 78224, T225B, 225 x 2,75 мм электрлік джигсо пышақтары, HCS болаттан жасалған, — ағаш өңдеуге арналған 3 данадан тұратын құралдар жинағы. Олар ағаштан, фанерадан және ДСП-дан едәуір қалыңдықтағы дайындамаларды кеседі. Т-тәрізді иінтіректі қысқыштармен жабдықталған джигсалармен үйлесімді. Құрылыс, жөндеу және ағаш ұсталық жұмыстарын орындауға жарамды. Кенептің артықшылықтары жоғары көміртекті U8 болаттан жасалған, сондықтан олар беріктік пен тозуға төзімділіктің жоғарылауымен сипатталады. 2,75 мм қадамдық тістер аралаудың жоғары жылдамдығын қамтамасыз етеді және ара дискілерінің өнімділігін арттырады. Пилкалар заманауи технологияларды қолдана отырып, мамандандырылған жабдықта жасалған, бұл олардың жоғары сапасына кепілдік береді. Жинақта 3 файл бар, олар үлкен жұмыс көлеміне жетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.065 кг |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Ені | 10 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 3 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 323 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 82 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Полотна для электролобзика |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 782-Полотна для электролобзика "MATRIX Professional", "СИБРТЕХ, GROSS" |
| Жиынтықтағы саны | 3 |
| Болат маркасы | HCS (Y8) |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Мин. қаптама | 50 жасырын |
| Мақсаты | электролобзик |
| Нөмір | T225B |
| Жұмыс ұзындығы | 225 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қатырма қағаз картасы |
| Қадам | 2.75 мм |
| Штрих-код | 4044996153155 |
- Бағасы: 993 ₸

