
Ағашқа арналған электрлік джигсоға арналған төсемдер, 3 дана, T111B, 75 x 2 мм, HCS Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ағашқа арналған джигсо пышақтары Matrix 78225, T111B, 75 x 2 мм, HCS болаттан жасалған, 3 дана, қалыңдығы 5-тен 60 мм-ге дейін ағаш, фанера, ДСП және пластикті тікелей кесуге арналған. Т-тәрізді шанақ көптеген заманауи джигсаларға файлдарды орнатуға мүмкіндік береді. Жинақ кәсіби және тұрмыстық қолдану үшін жарамды. Жоғары көміртекті болаттан жасалған U8 файлының артықшылықтары беріктігімен және жүктемелерге төзімділігімен сипатталады, яғни олар ұзақ уақыт қызмет етеді. 2 мм қадаммен тістер дәл және дәл кесуге қол жеткізуге мүмкіндік береді. Кенептер қатаң сапа сынағынан өтті, бұл олардың сенімділігіне кепілдік береді. 3 данадан тұратын қаптама жұмыстың үлкен көлеміне арналған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.025 кг |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 100 мм |
| Ені | 7.7 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 3 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 173 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 82 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Полотна для электролобзика |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 782-Полотна для электролобзика "MATRIX Professional", "СИБРТЕХ, GROSS" |
| Жиынтықтағы саны | 3 |
| Болат маркасы | HCS (Y8) |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Мин. қаптама | 100 жасырын |
| Мақсаты | электролобзик |
| Нөмір | T111B |
| Жұмыс ұзындығы | 75 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қатырма қағаз картасы |
| Қадам | 2 мм |
| Штрих-код | 4044996153162 |
- Бағасы: 455 ₸

