
Ағашқа арналған электрлік джигсоға арналған төсемдер, 3 дана, T111D, 75 x 4 мм, HCS Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 78226, T111D, 75 x 4 мм, HCS болаттан жасалған, 3 дана электрлік джигсо пышақтары ағаштан, ДСП, фанерадан немесе пластмассадан жасалған дайындамаларды жылдам аралау қажет болған жағдайда қолданылады. Қалыңдығы 5-60 мм материалдар үшін жарамды. Т-тәрізді шанақтың арқасында құрал-саймандар заманауи джигсалардың көптеген үлгілерімен үйлесімді. Ағаш шеберханасында, үйде немесе саяжайда пайдалы болады. Файлдың артықшылықтары өте берік және берік, өйткені тозуға және динамикалық кернеулерге төзімді жоғары көміртекті U8 болаттан жасалған. Пышақтар 4 мм қадаммен үлкен тістердің арқасында жоғары жылдамдықпен кесіледі. Жабдықтар кепілдендірілген жоғары сапамен ерекшеленеді, өйткені олар заманауи технологияларды қолдана отырып, мамандандырылған жабдықта шығарылады. Бір қаптама ұзақ уақытқа жетеді, өйткені оған 3 файл кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.025 кг |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 100 мм |
| Ені | 8 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 3 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 173 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 82 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Полотна для электролобзика |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 782-Полотна для электролобзика "MATRIX Professional", "СИБРТЕХ, GROSS" |
| Жиынтықтағы саны | 3 |
| Болат маркасы | HCS (Y8) |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Мин. қаптама | 100 жасырын |
| Мақсаты | электролобзик |
| Нөмір | T111D |
| Жұмыс ұзындығы | 75 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қатырма қағаз картасы |
| Қадам | 4 мм |
| Штрих-код | 4044996153179 |
- Бағасы: 426 ₸

