
Ағашқа арналған электрлік джигсоға арналған кенептер, 3 дана, T119BO, 50 x 2 мм, HCS, фигуралар. рез Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ағашқа арналған төсемдер Matrix 78227, T119BO, 50 x 2 мм, HCS болаттан жасалған, — қалыңдығы 2-15 мм ағаш, ДСП, фанера және пластмассаларды фигуралық кесуге арналған 3 данадан тұратын электрлік джигсо жабдықтарының жинағы. Файлдар T-Shank қысқыштарымен жабдықталған заманауи джигсалардың көпшілігімен үйлесімді. Ағаш ұстасы және шығармашылықпен айналысу үшін пайдалы. Артықшылықтары Жоғары жұмыс ресурсы — файлдар қатты және тозуға төзімді U8 жоғары көміртекті болаттан жасалған. Жоғары сапалы кесу — 2 мм қадаммен жұқа тістер таза кесуді қамтамасыз етеді, ал тар пышақ аралау бағытын өзгертуді жеңілдетеді. Сенімділік — төсемдер заманауи технологияларды қолдана отырып, мамандандырылған жабдықта жасалған. Ыңғайлы жабдық — 3 данадан тұратын қаптама ұзақ уақытқа жетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.023 кг |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 76 мм |
| Ені | 5 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 3 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 173 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 82 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Полотна для электролобзика |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 782-Полотна для электролобзика "MATRIX Professional", "СИБРТЕХ, GROSS" |
| Жиынтықтағы саны | 3 |
| Болат маркасы | HCS (Y8) |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Мин. қаптама | 100 жасырын |
| Мақсаты | электролобзик |
| Нөмір | T119BO |
| Жұмыс ұзындығы | 50 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қатырма қағаз картасы |
| Қадам | 2 мм |
| Штрих-код | 4044996153186 |
- Бағасы: 424 ₸

