
Ағашқа арналған электрлік джигсоға арналған төсемдер, 3 дана, T119B, 50 x 2 мм, HCS Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 78228, T119B, 50 x 2 мм электрлік джигсо пышақтары, HCS болаттан жасалған, 3 дана. қаптамада, ағаш өңдеуге арналған. Ағашты, пластикті, фанераны, қалыңдығы 2-ден 15 мм-ге дейінгі ДСП-ны тікелей аралау үшін қолданылады. Т-тәрізді шанақтың арқасында сәйкес қысқышы бар кез келген джигсоға орнатуға болады. Файлдар жиһазды жөндеу, құрастыру, шығармашылықпен айналысу кезінде пайдалы болады және күнделікті өмірде де пайдалы болады. Артықшылықтары Файлдар У8 жоғары көміртекті болаттан жасалған, сондықтан ұзақ уақыт бойы кесу қабілетін сақтайды. 2 мм қадаммен тістер сынықсыз жұқа, тегіс кесуді қамтамасыз етеді. Кенептер мамандандырылған жабдықта жасалған және қатаң сапа бақылауынан өткен, бұл олардың сенімділігіне кепілдік береді. Қаптамада 3 файл бар, бұл үлкен көлемдегі жұмыстарды орындауға жеткілікті.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.023 кг |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 76 мм |
| Ені | 7.7 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 3 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 173 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 82 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Полотна для электролобзика |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 782-Полотна для электролобзика "MATRIX Professional", "СИБРТЕХ, GROSS" |
| Жиынтықтағы саны | 3 |
| Болат маркасы | HCS (Y8) |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Мин. қаптама | 100 жасырын |
| Мақсаты | электролобзик |
| Нөмір | T119B |
| Жұмыс ұзындығы | 50 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қатырма қағаз картасы |
| Қадам | 2 мм |
| Штрих-код | 4044996153193 |
- Бағасы: 418 ₸

