
Металлға арналған электрлік джигсоға арналған төсемдер, 3 дана, T118B, 50 x 2 мм, HSS матрицасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 78229, T118B, 50 x 2 мм, HSS болаттан жасалған джигсо пышақтары 3 данадан тұратын жинаққа кіреді. металлмен жұмыс істеуге арналған. Қалыңдығы 2,5-6 мм металл дайындамаларды аралау үшін қолданылады. Т-тәрізді шанақтың арқасында олар заманауи джигсалардың көпшілігімен үйлесімді. Пилкалар слесарь ісінде қолданылады, тұрмыста да пайдалы болады. P6M5 жоғары жылдамдықты болаттан жасалған қалақтардың артықшылықтары динамикалық жүктемелерге төзімділігімен ерекшеленеді және кесу қабілетін ұзақ уақыт сақтайды. Толқын тәрізді сымдары және қадамы 2 мм болатын тістер дәл және таза кесуді қамтамасыз етеді. Заманауи технологияларды пайдалана отырып, мамандандырылған жабдықта жасалған файлдар кепілдендірілген жоғары сапаға ие. Жұмыстың үлкен көлемін орындау үшін 3 данадан тұратын қаптама жеткілікті.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Ұзындығы | 76 мм |
| Ені | 7.7 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 3 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 173 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 82 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.027 кг |
| Топ | Полотна для электролобзика |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 782-Полотна для электролобзика "MATRIX Professional", "СИБРТЕХ, GROSS" |
| Жиынтықтағы саны | 3 |
| Болат маркасы | ЖЖЖ (Р6М5) |
| Өңдеу материалы | металл |
| Мин. қаптама | 100 жасырын |
| Мақсаты | электролобзик |
| Нөмір | T118B |
| Жұмыс ұзындығы | 50 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қатырма қағаз картасы |
| Қадам | 2 мм |
| Штрих-код | 4044996153209 |
- Бағасы: 830 ₸

