
Ағашқа арналған электрлік джигсоға арналған кенептер қапталған, 3 дана, T101AIF, 72 x 1,7 мм, Bimetal Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 78230 джигсо пышақтары, 3 дана. T101AIF, 72 x 1,7 мм, Bimetal, жабыны бар қалыңдығы 2-30 мм ағаш өңдеуге, сондай-ақ ламинатты, полимерлі және эпоксидті материалдарды аралауға арналған. Олардың Т-тәрізді шанағы бар, сондықтан олар қазіргі заманғы джигсалардың көпшілігімен үйлесімді. Файлдар үй-жайларды жөндеу, жиһаз жасау және құрастыру кезінде, сондай-ақ басқа ағаш ұсталық жұмыстарында пайдалы болады. Артықшылықтары Биметалл торлары тамаша кесу қасиеттерімен үйлескенде жоғары беріктікке ие. Ұсақ қадамы 1,7 мм болатын тегістелген тістер жұқа және таза кесуді қамтамасыз етеді. 3 кенептен тұратын жинақ үлкен көлемдегі жұмыстарға арналған. Сапаны қатаң бақылау кенептердің сенімділігіне кепілдік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.028 кг |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 100 мм |
| Ені | 7.7 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 3 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 173 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 82 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Полотна для электролобзика |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 782-Полотна для электролобзика "MATRIX Professional", "СИБРТЕХ, GROSS" |
| Жиынтықтағы саны | 3 |
| Болат маркасы | bimetal, 50 ХГ, Р6М5 |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Мин. қаптама | 100 жасырын |
| Мақсаты | электролобзик |
| Нөмір | T101AIF |
| Жұмыс ұзындығы | 72 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қатырма қағаз картасы |
| Қадам | 1.7 мм |
| Штрих-код | 4044996153216 |
- Бағасы: 1 662 ₸

