
Пластикке арналған электрлік джигсоға арналған төсемдер, 3 дана, T101A, 72 x 2 мм, HSS матрицасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 78232 пластмассадан жасалған джигсо пышақтары, 3 дана. T101A, 72 x 2 мм, HSS болаттан жасалған, қалыңдығы 2-ден 20 мм-ге дейінгі поликарбонатты, плексиглассты және пластмассаның басқа түрлерін аралауға арналған. Кез келген электрлік джигсоға Т-тәрізді шанақтың астына қысқышпен орнатуға болады. Пилкалар кәсіби және тұрмыстық міндеттерді шешу үшін пайдалы болады. P6M5 жоғары жылдамдықты болаттан жасалған қалақтардың артықшылықтары динамикалық жүктемелер кезінде деформацияға төзімді және өткірлігін ұзақ уақыт сақтайды. 2 мм қадаммен тегістелген тістер кесудің дәлдігі мен тазалығын қамтамасыз етеді. 3 данадан тұратын ыңғайлы қаптама жұмыстың үлкен көлемін орындауға мүмкіндік береді. Өндірістегі сапаны қатаң бақылау файлдардың жоғары сенімділігіне кепілдік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Ұзындығы | 100 мм |
| Ені | 7.7 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 3 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 173 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 82 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.03 кг |
| Топ | Полотна для электролобзика |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 782-Полотна для электролобзика "MATRIX Professional", "СИБРТЕХ, GROSS" |
| Жиынтықтағы саны | 3 |
| Болат маркасы | ЖЖЖ (Р6М5) |
| Өңдеу материалы | пластик |
| Мин. қаптама | 100 жасырын |
| Мақсаты | электролобзик |
| Нөмір | T101A |
| Жұмыс ұзындығы | 72 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қатырма қағаз картасы |
| Қадам | 2 мм |
| Штрих-код | 4044996153223 |
- Бағасы: 1 607 ₸

