
Металлға арналған электрлік джигсоға арналған төсемдер, 3 дана, T318AF, 110 x 1,2 мм, Bimetal Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 78236 джигсо пышақтары, 3 дана. T318AF, 110 x 1,2 мм, Bimetal, қалыңдығы 65 мм-ге дейінгі металды, сондай-ақ құбырлар мен алюминий профильдерін аралауға арналған. Түсті металдарды кесуге жарамды. Файлдар Т-тәрізді шанақтың астына қысқыштары бар электрлік джигсаларға арналған жабдық болып табылады. Жөндеу және слесарлық-монтаждау жұмыстарын орындау кезінде пайдалы болады. Артықшылықтары Жоғары көміртекті болат негіз пышақтарға беріктік береді. P6M5 жоғары жылдамдықты болаттан жасалған жиек динамикалық жүктемелерге төзімді және жоғары жұмыс өнімділігіне ие. Толқын тәрізді орналасуы және 1,2 мм тіс қадамы бар кесу бөлігі таза, тегіс кесуді қамтамасыз етеді. Жұмыстың үлкен көлемін орындау үшін 3 данадан тұратын жинақ жеткілікті. Өндірістің барлық кезеңдерінде қатаң бақылау кенептердің жоғары сапасына кепілдік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.031 кг |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 132 мм |
| Ені | 7.7 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 3 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 205 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 82 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Полотна для электролобзика |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 782-Полотна для электролобзика "MATRIX Professional", "СИБРТЕХ, GROSS" |
| Жиынтықтағы саны | 3 |
| Болат маркасы | bimetal, 50 ХГ, Р6М5 |
| Өңдеу материалы | металл |
| Мин. қаптама | 100 жасырын |
| Мақсаты | электролобзик |
| Нөмір | T318AF |
| Жұмыс ұзындығы | 110 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қатырма қағаз картасы |
| Қадам | 1.2 мм |
| Штрих-код | 4044996153230 |
- Бағасы: 1 677 ₸

