
Ағашқа арналған қауырсынды бұрғылар жинағы, 10-12-16-18-20-25 мм, 6 дана, пластик қап, Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 70445 жинағы диаметрі 10-12-16-18-20-25 мм болатын 6 қауырсынды бұрғылардан тұрады және пластикалық қораппен жабдықталған. Ағаш бойынша жұмыстарды жүзеге асыруға арналған. Оның көмегімен саңылауларды және соқыр тесіктерді алуға болады. Бұрғылар электрлік және механикалық бұрғылармен немесе бұрауыштармен пайдалануға арналған. Артықшылықтары Тозуға төзімділік және жоғары төзімділік — бұрғылардың нитрид-титан жабыны бар, ал кесу жиектері қажетті қаттылыққа дейін шыңдалған. Сапалы жұмыс — кескіштердің арқасында бұрғы тегіс беті бар тесіктерді қамтамасыз етеді. Орталықтандыру нүктесі — алдын ала бұрғылауды орындаудың қажеті жоқ. Алтыбұрышты шанақ — бұрғылар патронда айналмайды. Пластик кейс — жинақты сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| сағақтың түрі | Алтыбұрышты |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 200 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 151 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.4 кг |
| Топ | Ағашқа арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 704-Форстнердің терілген, қауырсынды ағашқа арналған бұрғылары |
| Пәндер саны | 6 |
| Максималды диаметрі | 25 мм |
| Болат маркасы | 45 |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Мин. қаптама | 10 жасырын |
| Минималды диаметр | 10 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Пластикалық қап |
| Штрих-код | 4044996153469 |
- Бағасы: 4 072 ₸

