
Тұрмыстық ұзартқыш, жерге тұйықтаусыз, 3 м, 3 розетка, 6 А, УХ6 Denzel сериясы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзартқыш сымның корпусы механикалық кернеуге және тозуға төзімді ақ пластиктен жасалған. Қос ПВХ күртешемен қорғалған мыс кабельмен жабдықталған. Ұзартқыш сым электр қауіпсіздігі талаптарына сәйкес келеді және жанбайтын материалдардан жасалған. Өнімдердің сапа сертификаты бар. Үй-жай ішінде тұрмыстық техника мен әртүрлі мақсаттағы электр құрылғыларын қосу үшін қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 215 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 590 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 09.08.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-RU.НВ27.В.01010-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОСП ООО "АбсолютСертПлюс" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС RU C-RU.НВ27.В.01010-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 365 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.154 кг |
| Топ | Прожекторлар, ұзартқыш сымдар, керосинді шамдар |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 959--Электр ұзартқыштар |
| Кабель ұзындығы | 3 м |
| Розеткалар саны | 3 |
| Токтың максималды жүктемесі | 1300 Сейсенбі |
| Материал | пластик ABS |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Желінің кернеуі | 220 Жылы |
| Номиналды ток күші | 6 А |
| Қолданылу саласы | тұрмыстық |
| Сым қимасы | 2 х 0,75 мм |
| Қорғау дәрежесі | IP 40 |
| Сым түрі | ПВС |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Қаптама түрі | пакет с подвесной картой |
| Түсі | Ақ |
| Штрих-код | 4606800061423 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

