
Тұрмыстық ұзартқыш сым, УХз-10-303 сериясы, жерге тұйықтауы бар, 3 м, 3 розетка, 10 А Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тұрмыстық ұзартқыш сым Denzel 95966 ақ түсті, УХз-10 типті-303,3 м, жерге тұйықталуы бар, 10 А ток күшіне есептелген және жалпы қуаты 2200 Вт-тан аспайтын электр құрылғыларын қосуға арналған 3 розеткасы бар. Розеткаларда қажетті электр қауіпсіздігін қамтамасыз ететін жерге тұйықтау контактілері бар. 3 розеткаға арналған ұзартқыш сым үйде, елде немесе гаражда пайдалы.Артықшылықтарыұзартқыш корпусы жанбайтын және берік, себебі ол берік ABS пластиктен жасалған.Мыс өткізгіш кабель зақымданудан қос ПВХ қаптамасымен қорғалған.Бұйымның сапасы сәйкестік сертификатымен расталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 215 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 575 мм |
| _пакеттегі ені | 365 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.32 кг |
| Топ | Өзгелерімен |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 959-Удлинители электрические |
| Кабель ұзындығы | 3 м |
| Розеткалар саны | 3 |
| Токтың максималды жүктемесі | 2200 Сейсенбі |
| Материал | пластик ABS |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Желінің кернеуі | 220 Жылы |
| Номиналды ток күші | 10 А |
| Қолданылу саласы | тұрмыстық |
| Ерекшеліктері | жерге тұйықтау |
| Сым қимасы | 3 x 1 мм |
| Қорғау дәрежесі | IP 40 |
| Сым түрі | ПВС |
| Жеңілдік түрі | Күштік жеңілдік жоқ |
| Қаптама түрі | пакет с подвесной картой |
| Түсі | Ақ |
| Штрих-код | 4606800061515 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

