
Тұрмыстық ұзартқыш сым, УХз-10-307 сериясы, жерге тұйықтауы бар, 7 м, 3 розетка, 10 А Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзартқыш сымның корпусы механикалық кернеуге және тозуға төзімді ақ пластиктен жасалған. Қос ПВХ күртешемен қорғалған мыс кабельмен жабдықталған. Ұзартқыш сым электр қауіпсіздігі талаптарына сәйкес келеді және жанбайтын материалдардан жасалған. Өнімдердің сапа сертификаты бар. Үй-жай ішінде тұрмыстық техника мен әртүрлі мақсаттағы электр құрылғыларын қосу үшін қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 220 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 580 мм |
| _пакеттегі ені | 380 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.372 кг |
| Топ | Өзгелерімен |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 959-Удлинители электрические |
| Кабель ұзындығы | 7 м |
| Розеткалар саны | 3 |
| Токтың максималды жүктемесі | 2200 Сейсенбі |
| Материал | пластик ABS |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Желінің кернеуі | 220 Жылы |
| Номиналды ток күші | 10 А |
| Қолданылу саласы | тұрмыстық |
| Ерекшеліктері | жерге тұйықтау |
| Сым қимасы | 3 x 1 мм |
| Қорғау дәрежесі | IP 40 |
| Сым түрі | ПВС |
| Жеңілдік түрі | Күштік жеңілдік жоқ |
| Қаптама түрі | пакет с подвесной картой |
| Түсі | Ақ |
| Штрих-код | 4606800061539 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

