
Тұрмыстық ұзартқыш сым, жерге қосқышы және қосқышы бар, 3 м, 3 розетка, 10 А, UHz10 Denzel сериясы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тұрмыстық ұзартқыш сым Denzel 95971 типті УХз10, 10 А, ақ түсті, жерге тұйықталған және ажыратқышы бар, кабелі 3 м, жалпы қуаты 2200 Вт-қа дейінгі электр құрылғыларын қосуға арналған 3 розетка бар. Корпуста құрылғының жұмысын бақылауды жеңілдететін жарық индикаторы бар қосқыш бар. Ұзартқыш үйде, саяжайда немесе гаражда ыңғайлы болады.Артықшылықтарықауіпсіздік — розеткалардың жерге тұйықтау контактілері пайдаланушыны электр тогының соғуынан қорғайды.Беріктік — ұзартқыш сымның корпусы соққыға төзімді ABS пластиктен жасалған.Төзімділік — мыс кабель ПВХ-дан жасалған қос қабықпен зақымданудан қорғалған.Сенімділік — ұзартқыш сым жанбайтын материалдардан жасалған және КО ТР 004/2011 сәйкестік сертификатына ие.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 215 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 590 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 09.08.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-RU.НВ27.В.01010-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОСП ООО "АбсолютСертПлюс" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС RU C-RU.НВ27.В.01010-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 365 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.291 кг |
| Топ | Өзгелерімен |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 959-Удлинители электрические |
| Кабель ұзындығы | 3 м |
| Розеткалар саны | 3 |
| Токтың максималды жүктемесі | 2200 Сейсенбі |
| Материал | пластик ABS |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Желінің кернеуі | 220 Жылы |
| Номиналды ток күші | 10 А |
| Қолданылу саласы | тұрмыстық |
| Ерекшеліктері | выключатель, световая индикация, заземление |
| Сым қимасы | 3 x 1 мм |
| Қорғау дәрежесі | IP 40 |
| Сым түрі | ПВС |
| Жеңілдік түрі | Күштік жеңілдік жоқ |
| Қаптама түрі | пакет с подвесной картой |
| Түсі | Ақ |
| Штрих-код | 4606800061560 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

