
Кабель катушкасындағы қуат ұзартқышы, 50 м, қақпағы бар 4 розетка, IP44, 16 А, UHz16 Denzel сериясы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UHz16, 16A типті Denzel 95908 кабель катушкасының қуат жолағы, PVA типті кабель, IP44, қақпағы бар 4 розеткаға ие және электр жабдықтарын 50 м-ге дейінгі қашықтықта орналасқан қуат көзіне қосуға мүмкіндік береді. Бір уақытта жалпы қуаты 3500 Вт-тан аспайтын 4 құралмен жұмыс істеуге болады. Кабельді жылдам ашу және орау үшін катушкада ыңғайлы тұтқа қарастырылған. Розеткаларда пайдаланушыны электр тогының соғуынан қорғауды қамтамасыз ететін жерге тұйықтау контактілері бар. Розетка қақпақтары шаң мен ылғалдың қосқыштарға түсуіне жол бермейді. Электрлік илемдеуіштің металл тірегі қуыс, сондықтан бұйымның салмағы небәрі 4,65 кг және тасымалдауға ыңғайлы. Ұзартқыш сым құрылыс алаңында пайдалы, сонымен қатар үйде, саяжайда немесе гаражда пайдалы болады.Артықшылықтарықорпус соққыға төзімді икемді пластиктен жасалған, сондықтан бұйым ұзақ мерзімді пайдалануға арналған.Қуат түймесі индикатор шамымен жанады, бұл катушкадағы ұзартқыш сымды пайдалануды жеңілдетеді.Мыс кабель қос ПВХ қабықпен қапталған және механикалық кернеулерге төзімді, бұл оның қызмет ету мерзімін ұзартады.Ұзартқыш сымның IP44 қорғаныс рейтингі бар, сондықтан оны ылғалдылығы жоғары бөлмелерде пайдалануға болады.Тұтқа резеңкеден жасалған, ол кабель ақаулы болған жағдайда пайдаланушыны электр жарақатынан қорғайды.Бұйым сертификатталған, бұл оның қауіпсіздік талаптарына сәйкестігін растайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 350 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 270 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 09.08.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-RU.НВ27.В.01010-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОСП ООО "АбсолютСертПлюс" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС RU C-RU.НВ27.В.01010-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 200 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 4.65 кг |
| Топ | Өзгелерімен |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 959-Удлинители электрические |
| Кабель ұзындығы | 50 м |
| Розеткалар саны | 4 |
| Токтың максималды жүктемесі | 3500 Сейсенбі |
| Материал | пластик ABS |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Желінің кернеуі | 220 Жылы |
| Номиналды ток күші | 16 А |
| Қолданылу саласы | тұрмыстық |
| Ерекшеліктері | выключатель, световая индикация, заземление |
| Сым қимасы | 3 x 1 мм |
| Қорғау дәрежесі | IP 40 |
| Сым түрі | ПВС |
| Жеңілдік түрі | Күштік жеңілдік жоқ |
| Қаптама түрі | қорап |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 4606800061379 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

