
Ұзартқыш-қуат сымы, 10 м, 1 розетка, 10 А, УХ10 Denzel сериясы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қуат ұзартқыш сымы-ұзындығы 10 м, 1 розеткасы бар UH10 типті Denzel 95910 сымы 10 А ток күшіне есептелген және қуаты 2200 Вт-қа дейінгі жабдықты, соның ішінде кескіш электр құралдарын электр желісіне қосуға мүмкіндік береді. Розетканың ток өткізетін бөлшектері шаң мен кірден перделермен қорғалған. 1 розеткасы бар электр ұзартқыш сым құрылыс алаңдарында, сондай-ақ үйде, саяжайда немесе гаражда қолданылады.АртықшылықтаРыретка мен шанышқы берік, жанбайтын ABS пластиктен жасалған, сондықтан олар белсенді пайдалануға төтеп бере алады.Қос ПВХ күртешедегі бұралған мыс өзек кабелі механикалық зақымдануға және иілуге төзімді, бұл желі ұзартқышының қызмет ету мерзімін ұзартады.Ашық қызғылт сары кабель нашар жарықта, жерде, шөпте және құрылыс қоқыстарының арасында оңай көрінеді.Ұзартқыш сымның қауіпсіздік талаптарына сәйкестік сертификаты бар, бұл оның жоғары сапасын растайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 350 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 270 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 09.08.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-RU.НВ27.В.01010-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОСП ООО "АбсолютСертПлюс" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС RU C-RU.НВ27.В.01010-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 200 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.75 кг |
| Топ | Өзгелерімен |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 959-Удлинители электрические |
| Кабель ұзындығы | 10 м |
| Розеткалар саны | 1 |
| Токтың максималды жүктемесі | 2200 Сейсенбі |
| Материал | ПВХ |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Желінің кернеуі | 220 Жылы |
| Номиналды ток күші | 10 А |
| Қолданылу саласы | тұрмыстық |
| Сым қимасы | 2 х 1 мм |
| Қорғау дәрежесі | IP 40 |
| Сым түрі | ПВС |
| Жеңілдік түрі | Күштік жеңілдік жоқ |
| Қаптама түрі | Пакет |
| Түсі | Қызғылт сары |
| Штрих-код | 4606800064776 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

