
Ұзартқыш-қуат сымы, 15 м, 1 розетка, 10 А, УХ10 Denzel сериясы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кабель ашасы мен розеткасының корпусы соққыға төзімділігі жоғары резеңке резеңкеден жасалған. Ұзартқыш сым ашық қызғылт сары түске ие, бұл оны қалың шөптер арасында, жерде және құрылыс қоқыстарында көрнекті етеді. Кесетін электр құралдарымен жұмыс істеу және монтаждау және құрылыс жұмыстарын жүргізу кезінде қауіпсіздікті арттырады. Контактілерде шаң мен кірден қорғайтын перделер бар. Мыс кабель механикалық кернеуге төзімді қос ПВХ қаптамасымен қорғалған. Өнімдердің сапа сертификаты бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 350 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 270 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 09.08.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-RU.НВ27.В.01010-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОСП ООО "АбсолютСертПлюс" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС RU C-RU.НВ27.В.01010-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 200 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 1.06 кг |
| Топ | Өзгелерімен |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 959-Удлинители электрические |
| Кабель ұзындығы | 15 м |
| Розеткалар саны | 1 |
| Токтың максималды жүктемесі | 2200 Сейсенбі |
| Материал | ПВХ |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Желінің кернеуі | 220 Жылы |
| Номиналды ток күші | 10 А |
| Қолданылу саласы | тұрмыстық |
| Сым қимасы | 2 х 1 мм |
| Қорғау дәрежесі | IP 40 |
| Сым түрі | ПВС |
| Жеңілдік түрі | Күштік жеңілдік жоқ |
| Қаптама түрі | Пакет |
| Түсі | Қызғылт сары |
| Штрих-код | 4606800064783 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

