
Қонатын болат конус, ұнтақ жабыны, 60 х 100 мм, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 64509 ұнтақпен қапталған болат отырғызу конусы, 60 х 100 мм, көшеттер мен пиязшық өсімдіктерін отырғызбас бұрын шұңқырларды қалыптастыруға мүмкіндік береді. Тойтармалары бар жылжымалы корпус жерді мықтап ұстайды, бұл оны шұңқырдан шығару қажеттілігін болдырмайды. Конус бау-бақша жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы болады. Артықшылықтары Корпус орташа көміртекті болаттан жасалған және ұнтақ эмальмен қапталған, сондықтан ол берік, коррозияға төзімді және берік. Ыңғайлы жылжымалы пластикалық тұтқа пайдалану кезінде жайлылықты қамтамасыз етеді. Корпуста берілген тереңдіктегі ұңғымаларды жасауға мүмкіндік беретін өлшеу шкаласы бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.29 кг |
| Жұмыс бөлігінің ені | 60 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 237 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 72 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 72 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Бақшаға арналған шағын құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 631-Өзге де бау-бақша құралдары |
| Жұмыс бөлігінің диаметрі | 60 мм |
| Ұзындығы | 240 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқаның материалы | Полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Бренд елі | Ресей |
| Жабын түрі | порошковая эмаль |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Жұмыс бөлігінің түсі | синий |
| Штрих-код | 4044996155760 |
- Бағасы: 779 ₸

