
Лазерлік деңгей ML04P, 10 м, ±0,3 мм/1м, 635нм, 4 верт. 1 тау. ал., шаң-ылғал. қорғау. матрица корпусы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix ML04P лазерлік деңгейі бөлмені белгілеуге арналған. Бұл құрылыс алаңында монтаждау және әрлеу жұмыстарын жүргізу үшін пайдалы, мысалы: кірпіш қалау, қалқаларды тұрғызу, плиткаларды төсеу, жиһаздарды, терезелер мен есіктерді орнату, сәндік элементтерді орнату. Деңгейдің 5 сәулесі бар және көлденең, 4 тік және тік сызықты проекциялайды, осылайша оның көмегімен бүкіл бөлмені белгілеуге болады. Ол сәулелердің проекциялық қашықтығы — 10 м болғандықтан ұзындығы 20 м-ге дейінгі бөлмелерде пайдалануға жарамды. Артықшылықтары: Қарапайым және интуитивті басқару операцияны жеңілдетеді. ±0,3 мм/м дәлдікпен автоматты нивелирлеу опциясы қолмен реттеуді қажет етпестен тегіс таңбалауды қамтамасыз етеді. Корпуста көпіршікті позиция көрсеткіші бар, оның көмегімен деңгейді қосу алдында теңестіруге болады. Маятник құлпы өздігінен тегістеу механизмін тасымалдау кезінде зақымданудан қорғайды. Сәулелерді қажетіне қарай қосуға және өшіруге болады, яғни батарея заряды үнемді жұмсалады. Дәл реттеу бұрандасы сәулені максималды дәлдікпен тік жазықтықта орнатуға мүмкіндік береді. Қызыл сәуле сапалы диодтардың арқасында жақсы көрінеді. Ал "OUTDOOR" опциясы сәуленің жарықтығын одан әрі арттырады, осылайша деңгейді тіпті сыртта да пайдалануға болады. Деңгей кірістірілген батареямен жұмыс істейді, бұл ауыстырылатын батареяларды үнемдеуге мүмкіндік береді. Корпуста сәйкес штативтермен және штангалармен жұмыс істеуге арналған 5/8" жіп бар. Биіктігі реттелетін аяқтар тегіс емес жерге орнатылған кезде құрылысшының корпусын тегістеуге мүмкіндік береді. Жеңіл салмағы 2 кг, корпустағы тұтқасы және жинақтағы сандықтың арқасында деңгейді жұмыс орнында тасымалдау және жылжыту оңай.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 2.08 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 0.25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 0.225 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 06.03.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.87194 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.87194.pdf |
| _пакеттегі ені | 0.225 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Өлшеу техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 350-Лазерлік деңгейлер (нивелирлер) |
| Қабылдағышсыз өлшеу қашықтығы | 20 м |
| Қауіпсіздік сыныбы | 2 |
| Сәулелер саны | 5 |
| Жиынтықтылық | АА, ЗУ батареяларының жиынтығы, көзілдірік, сақтауға арналған кофр |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Ерекшеліктері | тексеру жоқ, мемлекеттік тізілімге енгізілмеген, тіктеуіш нүктесі |
| Штативтің астына ою | 5/8 дюйм |
| Теңестіру түрі | автоматты |
| Жеңілдік түрі | Күштік жеңілдік жоқ |
| Қаптама түрі | пластикалық кофр |
| Лазер деңгейінің дәлдігі | +/- 0,3 мм/м |
| Сәуленің түсі | қызыл |
| Штрих-код | 4044996140759 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

