
Бекіту тақтасы 2.5 мм KP 260 x 100 мм Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бекіткіш пластина ағаштан жасалған әртүрлі конструкцияларды бекітудің таптырмайтын элементі болып табылады. Конструкцияның сенімділігін арттырады. Ол көбінесе жарықтардың бөлінуіне жол бермей, тесіктерді бітеу үшін қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 2.5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 260 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.339 кг |
| Топ | Перфорацияланған бекітпе |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 464-Перфорацияланған бекітпе |
| Материал | Болат |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Қалыңдық | 2.5 мм |
| Штрих-код | 4606800064738 |
| Ені | 100 мм |
| Ұзындығы | 260 мм |
| Қамту | Мырыш |
- Бағасы: 310 ₸

