
РР 60 х 27 мм профилі үшін 1 мм, 300 х 30 мм тік аспа Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тік аспа профильдерді негізгі конструкцияларға (қабырғаларға, төбелерге) бекіту үшін қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 1 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 30 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.052 кг |
| Топ | Перфорацияланған бекітпе |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 464-Перфорацияланған бекітпе |
| Ұзындығы | 300 мм |
| Материал | Болат |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Қамту | Мырыш |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Қалыңдық | 1 мм |
| Ені | 30 мм |
| Штрих-код | 4606800064745 |
- Бағасы: 91 ₸

