
Клеймер №3.5 мырышталған шегелермен, 100 дана Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мырышталған клеймер №3,5 Сибртех 465735, шегелермен, — қабырғаларды винил қаптамамен, блок-хауспен немесе МДФ-панельдермен әрлеу кезінде қолданылатын бекіткіш элемент. Жасырын бекітуді қамтамасыз етеді, себебі сыртынан көрінбейді және әрлеу жабынының сыртқы түрін бұзбайды. Клеймер үй құрылысында және үй-жайларды жөндеуде қолданылады. Артықшылықтары Клеймер болаттан жасалған, сондықтан ол қаптаманың элементтерін мықтап ұстайды. Мырышпен қапталған бекіткіштер ауа райына төзімді және оны тек ішкі жұмыстарға ғана емес, сонымен қатар сыртқы жұмыстарға да қолдануға болады. Клеймер жәшікке бекітуге арналған шегелермен бірге келеді — оларды бөлек сатып алудың қажеті жоқ. Қаптамада 100 дана — үлкен аумақты әрлеу үшін жеткілікті.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Ұзындығы | 21 мм |
| Қамту | Мырыш |
| Ені | 19 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 100 мм |
| Қаптамадағы саны | 100 дана. |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.185 кг |
| Биіктігі | 3.5 мм |
| Топ | Перфорацияланған бекітпе |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 464-Перфорацияланған бекітпе |
| Материал | Болат |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | ПВХ пакеті |
| Қалыңдық | 0.5 мм |
| Штрих-код | 4606800064493 |
- Бағасы: 279 ₸

