
Бекіту бұрышы 2.5 мм, KU 105 x 105 x 90 мм Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 464063 бекіту бұрышы, KU 105 x 105 x 90 мм, қалыңдығы 2,5 мм, бөлшектерді тік бұрышпен бекітуге арналған. Перфорациясы бар — тесіктердің диаметрі 7 және 13 мм, бұл өздігінен бұрап тұратын бұрандаларды немесе әртүрлі қималардың бұрандаларын пайдалануға мүмкіндік береді. Арқалықты бекіту, әртүрлі конструкциялар мен торларды монтаждау, арқалық жүйелерін орнату үшін кеңінен қолданылады. Бұл үй шаруашылығында да пайдалы — бұрышы бар қабырғаға шкафты немесе сөрені ілу өте оңай. Артықшылықтары Бұрыш берік болаттан жасалған, соның арқасында ол сенімді қатты байланыс жасайды. Бұйым мырышталған, сондықтан ұзақ қызмет етеді және орнатылуы мүмкін ашық ауада немесе үй-жайларда ылғалдылығы жоғары. Перфорацияланған бекіткіштерді пайдалану оңай — орнату үшін арнайы дағдылар немесе арнайы жабдық қажет емес.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 90 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 105 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 105 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.322 кг |
| Топ | Перфорацияланған бекітпе |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 464-Перфорацияланған бекітпе |
| Материал | Болат |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Қалыңдық | 2.5 мм |
| Штрих-код | 4606800064592 |
| Биіктігі | 90 мм |
| Ені | 105 мм |
| Ұзындығы | 105 мм |
| Қамту | Мырыш |
- Бағасы: 220 ₸

