
Бекіту бұрышы 2.5 мм, KU 130 x 130 x 100 мм Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 464077 бекіту бұрышы, KU 130 x 130 x 100 мм, қалыңдығы 2,5 мм, бөлшектерді тік бұрышпен бекітуге арналған. Перфорациясы бар — тесіктердің диаметрі 5, 11 және 13 мм, бұл өздігінен бұрап тұратын бұрандаларды немесе әртүрлі қималардың бұрандаларын пайдалануға мүмкіндік береді. Арқалықты бекіту, әртүрлі конструкциялар мен торларды монтаждау, арқалық жүйелерін орнату үшін кеңінен қолданылады. Бұл үй шаруашылығында да пайдалы — бұрышы бар қабырғаға шкафты немесе сөрені ілу өте оңай. Артықшылықтары Бұрыш берік болаттан жасалған, соның арқасында ол сенімді қатты байланыс жасайды. Бұйым мырышталған, сондықтан ұзақ қызмет етеді және орнатылуы мүмкін ашық ауада немесе үй-жайларда ылғалдылығы жоғары. Перфорацияланған бекіткіштерді пайдалану оңай — орнату үшін арнайы дағдылар немесе арнайы жабдық қажет емес.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 100 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 130 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.455 кг |
| Топ | Перфорацияланған бекітпе |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 464-Перфорацияланған бекітпе |
| Материал | Болат |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Қалыңдық | 2.5 мм |
| Штрих-код | 4606800064615 |
| Биіктігі | 100 мм |
| Ені | 130 мм |
| Ұзындығы | 130 мм |
| Қамту | Мырыш |
- Бағасы: 315 ₸

