
Бекіту бұрышы күшейтілген 2.5 мм, KUU 70 x 70 x 55 мм Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 464103 арматураланған бекіту бұрышы, KUU 70 x 70 x 55 мм, қалыңдығы 2,5 мм, ағаш конструкцияларды тұрғызу кезінде бөлшектерді бұрыштық бекітуге арналған. Диаметрі 5 және 11 мм саңылаулар әртүрлі қималардағы бұрандалар мен бұрандаларды пайдалануға мүмкіндік беру арқылы орнатуды жеңілдетеді. Сенімді байланыс орнату үшін арнайы жабдық пен арнайы дағдылар қажет емес. Бұрыш арқалықты бекітуге, қалқалар мен аралық жақтауларды құрастыруға, арқалық жүйесін орнатуға пайдаланылады, сонымен қатар үйді немесе жазғы резиденцияны орналастыру кезінде пайдалы. Артықшылықтары Қалыңдығы 2,5 мм болаттан жасалған, сондықтан ол берік байланыс жасайды. Ол қатайтқышпен жабдықталған, соның арқасында ол деформацияға төзімді және массивті құрылымдарды ұстауға қабілетті. Оның мырышталған беті бар, сондықтан ол тоттан қорықпайды және ұзақ уақытқа созылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 55 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 70 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.133 кг |
| Биіктігі | 55 мм |
| Топ | Перфорацияланған бекітпе |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 464-Перфорацияланған бекітпе |
| Ұзындығы | 70 мм |
| Материал | Болат |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Қамту | Мырыш |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Қалыңдық | 2.5 мм |
| Ені | 70 мм |
| Штрих-код | 4606800064639 |
- Бағасы: 186 ₸

