
Бекіту бұрышы күшейтілген 2.5 мм, KUU 130 x 130 x 100 мм Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 464137, KUU 130 x 130 x 100 мм, қалыңдығы 2,5 мм арматураланған бекіту бұрышы ағаш конструкцияларды тұрғызу кезінде бөлшектерді бұрыштық бекітуге арналған. Диаметрі 5, 11 және 13 мм саңылаулар әртүрлі қималардағы бұрандалар мен бұрандаларды пайдалануға мүмкіндік беру арқылы орнатуды жеңілдетеді. Сенімді байланыс орнату үшін арнайы жабдық пен арнайы дағдылар қажет емес. Бұрыш арқалықты бекітуге, қалқалар мен аралық жақтауларды құрастыруға, арқалық жүйесін орнатуға пайдаланылады, сонымен қатар үйді немесе жазғы резиденцияны орналастыру кезінде пайдалы. Артықшылықтары Қалыңдығы 2,5 мм болаттан жасалған, сондықтан ол берік байланыс жасайды. Ол қатайтқышпен жабдықталған, соның арқасында ол деформацияға төзімді және массивті құрылымдарды ұстауға қабілетті. Оның мырышталған беті бар, сондықтан ол тоттан қорықпайды және ұзақ уақытқа созылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 100 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 130 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.456 кг |
| Биіктігі | 100 мм |
| Топ | Перфорацияланған бекітпе |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 464-Перфорацияланған бекітпе |
| Ұзындығы | 130 мм |
| Материал | Болат |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Қамту | Мырыш |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Қалыңдық | 2.5 мм |
| Ені | 130 мм |
| Штрих-код | 4606800064677 |
- Бағасы: 608 ₸

