
Алмаздан тазартылған кесе, 125 мм, турбо-сегмент Sparta
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 729885 мм, диаметрі 125 мм, 22,2 мм болатын, бұрыштық тегістеуіш білігіне орнатылған және бетон, тас, мәрмәр, гранит және кірпіш беттерін тегістеу үшін қолданылатын Спарта турбо-сегментті гауһар тасты тазартқыш шыныаяқ. Оның көмегімен материалдың тегістігін қамтамасыз ету үшін өрескел өңдеуді (бірнеше өту қажет) және соңғы тегістеуді орындауға болады. Қалыңдығы 4,5 мм алмаз қабаты тұрмыстық міндеттерді шешу үшін жеткілікті жұмыс қабілеттілігін қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Турбокомпрессорлы жұмыс бөлігі ұнтақтау процесі арқылы салқындатылады, сондықтан сумен қамтамасыз ету қажет емес. Тостаған корпусындағы саңылаулар шламды ағызады, бұл жұмыс сапасын арттырады және жабдықтың қызмет ету мерзімін ұзартады. Эмальданған болат корпус коррозияға ұшырамайды. Сенімділікті өндіруші растайды, өйткені аршу шыныаяқы фирмалық зауытта жасалған және сапа бақылауынан өткен.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 168 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 13.05.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.90028 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АГ03.B.90028.pdf |
| _пакеттегі ені | 132 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.45 кг |
| Сегменттің биіктігі | 4,5 мм |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 729-Алмазды тостағандар |
| Диаметрі | 125 мм |
| Сегменттер саны | 14 дана |
| Өңдеу материалы | тас, бетон, кірпіш, гранит, мәрмәр |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996149936 |
- Бағасы: 3 235 ₸

