
Алмаздан тазартылған кесе, 125 мм, екі қатарлы Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Спарта 729905 22,2 мм екі қатарлы гауһар тасты аршу шыныаяқы диаметрі 125 мм бұрғылау қондырғыларымен үйлесімді бұрыштық тегістеуіштермен бірге пайдаланылады. Бетон, мәрмәр, гранит, тас және кірпіш беттерін өрескел өңдеу үшін қолданылады. Жіктер мен жіктерді тиімді тазартады, ірі ақауларды жояды, материалдың қалың қабатын алып тастап, ағындарды кетіреді. Алмаз сегменттері 2 қатарға орналастырылған, бұл жұмыс қабатының қалыңдығы 4,5 мм-мен бірге жоғары өнімділікті қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Тостағанның корпусында салқындату және шламды шығару үшін саңылаулар қарастырылған, бұл тостағанның қызып кетуіне және істен шығуына жол бермейді. Тостағанның болат беті тот басудан сақтайтын эмальмен қапталған. Жабдық заманауи зауытта қатаң технологиялық бақылаумен жасалған, бұл оның жоғары сапасына кепілдік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 168 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 13.05.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.90028 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АГ03.B.90028.pdf |
| _пакеттегі ені | 132 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.45 кг |
| Сегменттің биіктігі | 4,5 мм |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 729-Алмазды тостағандар |
| Диаметрі | 125 мм |
| Сегменттер саны | 20 шт |
| Өңдеу материалы | тас, бетон, кірпіш, гранит, мәрмәр |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996149912 |
- Бағасы: 3 231 ₸

