
Алмаздан тазартылған кесе, 125 мм, тұтас Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Спарта 729935 диаметрі 125 мм, 22,2 мм қону тесігі бар тұтас алмазды аршу шыныаяқы бұрыштық тегістеуіш білігіне орнатылады және бетон, гранит, мәрмәр, тас беттерін және кірпіш қалауларын әрлеу үшін қолданылады. Сондай-ақ, оның көмегімен гранит және мәрмәр плиталарынан фасканы алып тастауға болады. Биіктігі 4,5 мм алмаз қабаты саптаманың жоғары жұмыс істеу мерзімін қамтамасыз етеді. Шыныаяқ тұрмыстық мақсатта пайдалануға арналған. Артықшылықтары Корпуста шламды салқындату және ағызу үшін саңылаулар бар, сондықтан сумен қамтамасыз ету қажет емес. Үздіксіз жұмыс беті материалды тез және тегіс тегістейді. Болат беті коррозиядан қорғау үшін эмальмен қапталған. Жабдық мамандандырылған зауытта қатаң технологиялық бақылаумен жасалған, бұл оның сапасын растайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 168 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 13.05.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.90028 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АГ03.B.90028.pdf |
| _пакеттегі ені | 132 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.45 кг |
| Сегменттің биіктігі | 4,5 мм |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 729-Алмазды тостағандар |
| Диаметрі | 125 мм |
| Сегменттер саны | 1 шт |
| Өңдеу материалы | тас, бетон, кірпіш, гранит, мәрмәр |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996149943 |
- Бағасы: 3 151 ₸

