
Алмаздан тазартылған кесе, 125 мм, Turbo Sparta
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 125 мм қондырғылармен үйлесімді бұрыштық тегістеуіш білігіне 22,2 мм қону тесігі бар Спарта Турбо 729955 гауһар тасты тазалау шыныаяқы орнатылған. Бетоннан, граниттен, мәрмәрден, тастан, сондай-ақ кірпіштен жасалған беттерді дәл тегістеу және тегістеу үшін қолданылады. Гранитті немесе мәрмәр тақтаны фаскалау үшін пайдалы. Бірқалыпты қозғалады, оны көп күш жұмсамай-ақ ұстауға болады. Биіктігі 4,5 мм гауһар қабатының арқасында шыныаяқ тапсырмаларды орындау үшін жеткілікті ресурсқа ие. Саптама тұрмыстық мақсатта пайдалануға жарамды. Артықшылықтары Жұмыс бөлігінің турбиналық құрылымы бар, соның арқасында ол тиімді салқындатылады және жоғары өнімділікті сақтайды. Шлам корпустағы тесік арқылы шығарылады, бұл тегістеу сапасын жақсартады және шыныаяқтың қызмет ету мерзімін ұзартады. Болат корпустың бетіне эмаль жабыны жағылады, ол оны коррозиядан қорғайды. Жабдық мамандандырылған зауытта барлық технологиялық стандарттарға сәйкес жасалған, бұл оның сенімділігін растайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 168 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 13.05.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.90028 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АГ03.B.90028.pdf |
| _пакеттегі ені | 132 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.45 кг |
| Сегменттің биіктігі | 4,5 мм |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 729-Алмазды тостағандар |
| Диаметрі | 125 мм |
| Сегменттер саны | 24 шт |
| Өңдеу материалы | тас, бетон, кірпіш, гранит, мәрмәр |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996149929 |
- Бағасы: 3 243 ₸

