
Әмбебап шаруашылық жөке 200 х 140 х 60 мм Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 86809 әмбебап шаруашылық губкасының өлшемі 200 x 140 x 60 мм тұрмыстық жұмыстардың кең ауқымына арналған. Әртүрлі беттерді, соның ішінде керамикалық плиткаларды және шыны мозаикаларды ерітіндіден кейін тазалау үшін қолданылады. Артықшылықтары Үлкейтілген өлшемі 200 x 140 x 60 мм — губка үлкен беттерді тазалауға ыңғайлы. Жұмысты тиімді орындау — губка тігістерді жумай-ақ, плиткалар мен мозаикаларды тазалай алады. Тығыздығы 25 кг/м3 серпімді полиуретан — губка сіңіргіштігінің жоғарылауымен және тозуға төзімділігімен ерекшеленеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Ұзындығы | 200 мм |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Түсі | Қоңыр |
| Ені | 140 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 200 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 140 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.0225 кг |
| Топ | Шпательдер, тегістегіштер,тегістегіштер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 868-Терки металлические,пластмассовые,деревянные |
| Материал | Көбік резеңке |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Материалдың тығыздығы | 25 кг/м3 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | фильм |
| Қалыңдық | 60 мм |
| Штрих-код | 4606800065384 |
- Бағасы: 300 ₸

