
Корпуста 12 мм ажыратқышы бар желім пистолеті, 100 Вт, 8 г/мин Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Спарта желім пистолеті 93034, 12 мм, 100 Вт, 8 г/мин, корпуста қарапайым тұрмыстық жұмыстарды орындау кезінде пайдалы: қағазды, ағашты, пластикті және басқа материалдарды желімдеу. Ол ұсақ жөндеумен, буып-түюмен, әртүрлі үлгілерді құрастырумен және қолөнермен айналысатын жеке шеберлер үшін таптырмас көмекші болады. Максималды температураға дейін қыздыру уақыты 5 минуттан аспайды. Артықшылықтары Соққыға төзімді пластмассадан жасалған корпус механикалық зақымға төзімді. Кіріктірілген ажыратқыш желілік ашаны ұстамай-ақ, пистолетті жедел ажыратуға мүмкіндік береді. Жұмыс кезінде пистолетті металл тіреуіш кронштейнге орнатуға болады, бұл пайдалану ыңғайлылығын арттырады. Арнайы терезе бөшке ішіндегі өзек ағынының жылдамдығын бақылауға мүмкіндік береді. Тамшылауға қарсы жүйе желімнің оңтайлы шығынын қамтамасыз етеді. Пластикалық қорап мылтықты оңай сақтауға және тасымалдауға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 0.5 кг |
| өзекшенің диаметрі | 11 мм |
| Жиынтық | |
| Қаптама түрі | Пластикалық кейс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 410 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 620 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 21.11.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.84257 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.84257.pdf |
| _пакеттегі ені | 260 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Қыздыру уақыты | 5-7 мин |
| Топ | Өзгелерімен |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 930-Желім пистолеттер |
| Желім өзектер жиынтықта | 5 дана |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Қуат | 100 Вт |
| Кернеу | 110-220 В |
| Ерекшеліктері | жиналмалы тұғыр, тамшыға қарсы қорғаныс |
| Өнімділік | 8 г/мин |
| Температуралық режим | 140 °С |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996150079 |
- Бағасы: 3 605 ₸

