
Корпустағы желім пистолеттерінің жинағы, 7/11 мм, 20/100 Вт, 3/8 г/мин, Спарта қосқышы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қосқыштары бар желім пистолеттерінің жинағы Спарта 93034, 7/11 мм, 20/100 Вт, 3/8 г/мин., корпуста қарапайым тұрмыстық жұмыстарды орындау кезінде пайдалы болады: қағазды, ағашты, пластикті және басқа материалдарды желімдеу. Жиынтыққа өнімділігі 3 және 8 г/мин болатын 2 тапанша кіреді. Ол ұсақ жөндеумен, буып-түюмен, әртүрлі үлгілерді құрастырумен және қолөнермен айналысатын жеке шеберлер үшін таптырмас көмекші болады. Максималды температураға дейін қыздыру уақыты 5,5 минуттан аспайды. Артықшылықтары Соққыға төзімді пластмассадан жасалған корпустар механикалық зақымға төзімді. Кіріктірілген ажыратқыштар желілік ашаларға тиіспей-ақ, пистолеттерді жедел ажыратуға мүмкіндік береді. Жұмыс кезінде екі тапаншаны да металл тіреуіш қапсырмаларға орнатуға болады, бұл пайдалану ыңғайлылығын арттырады. Әрбір үлгідегі арнайы терезе бөшке ішіндегі өзек ағынының жылдамдығын бақылауға мүмкіндік береді. Тамшылауға қарсы жүйе желімнің оңтайлы шығынын қамтамасыз етеді. Пластикалық корпус тапаншаларды ыңғайлы сақтауға және тасымалдауға мүмкіндік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 290 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 550 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 21.11.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.84257 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.84257.pdf |
| _пакеттегі ені | 400 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 1 кг |
| Қыздыру уақыты | 5-7 мин |
| Топ | Өзгелерімен |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 930-Желім пистолеттер |
| Өзек диаметрі | 7 мм, 11 мм |
| Желім өзектер жиынтықта | 14 дана |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Кернеу | 110-220 В |
| Ерекшеліктері | жиналмалы тұғыр, тамшыға қарсы қорғаныс |
| Өнімділік | 2,5 г/мин |
| Температуралық режим | 86 °С, 140 °С |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Пластикалық қап |
| Штрих-код | 4044996150086 |
- Бағасы: 6 543 ₸

