
Құрылыс сынықтары, D 28 мм, L 1250 мм, дөңгелек Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 1250 мм және диаметрі 28 мм болатын 25322 дөңгелек құрылыс сынықтары әртүрлі конструкцияларды бөлшектеуге және қатты материалдарды — асфальтты, бетонды, кірпішті сындыруға мүмкіндік береді. Мұзды жаруға және ауыр заттарды жылжыту кезінде рычаг ретінде қолдануға жарамды. Сынықтар кәсіби пайдалануға арналған, сонымен қатар үй шаруашылығында пайдалы болады.Артықшылықтары:Құрал қарқынды механикалық және соққы жүктемелері кезінде сынбайды, өйткені соғылған болаттан жасалған 50.Лом үлкен көлемдегі жұмыстарды орындауға жарамды, өйткені оның жұмыс бөліктері шыңдалған және оңтайлы қаттылық пен беріктікке ие.Құрылыс сынықтары соғу жұмыстарында және тығыз бекітілген заттармен жұмыс істегенде тиімді, себебі оның 2 жұмыс профилі бар — конус тәрізді және жалпақ.
| Негізгі | |
|---|---|
| Салмақ | 5.8 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 28 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 38 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Топ | Құрылыс сүймендері, Шегелер |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 253-Құрылыс сынықтары |
| Ұзындығы | 1250 мм |
| Материал | Болат |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Профиль түрі | круглый |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800064264 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

