
Біріктірілген кілт, 21 мм, CrV, күңгірт хром Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
21 мм CrV болаттан жасалған, щеткалы хроммен қапталған Stels 15225 құрама кілті гайкалар мен болт қосылымдарын бұрау және бұрау үшін қолданылады. Қақпақ басының 12 жақты ішкі беті бар, ол бекіткіштермен жұмысты жеңілдетеді және оның зақымдану қаупін азайтады. Кілт слесарлық шеберханаларда және автосервистерде қолданылады, сонымен қатар тұрмыстық міндеттерді шешу үшін пайдалы болады. Артықшылықтары Жоғары беріктік көрсеткіші — кілт хром-ванадий тобындағы болаттан жасалған, жұмыс бөлігі 45 HRC қаттылыққа дейін шыңдалған. Күңгірт хром—никельді жабын - құрал коррозияның пайда болуынан қорғалған. Жету қиын жерлерде орнату кезіндегі жайлылық — сақиналы жұтқыншақ кілт жазықтығына 15 градус бұрышпен еңкейтілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.225 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 295 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 250 мм |
| Бренд | STELS |
| Топ | Ключи комбинированные |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 151-Атласты және айнамен жылтыратылған Cr-V біріктірілген кілттер |
| Болат маркасы | CrV |
| Мин. қаптама | 20 жасырын |
| Өлшем 1 | 21 мм |
| Өлшем 2 | 21 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | пластикалық аспа |
| Нысан | тікелей |
| Штрих-код | 4044996146768 |
- Бағасы: 1 090 ₸

