
Құрама кілт, 21 мм, CrV, жылтыратылған хром Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
"Жылтыратылған хром" жабыны бар CrV, 21 мм болаттан жасалған Matrix 15165 құрама кілті үйде немесе гаражда жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы. Оның көмегімен бекіткіштерді жылдам орнатуға және бөлшектеуге болады. Сақиналы аусыл аспаптың жазықтығына қатысты 15 градус еңкею бұрышының арқасында ыңғайлы жұмысты қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Хром-ванадийлі болаттан жасалған кілт қажетті беріктік сипаттамаларына және деформацияға жоғары төзімділікке ие. Кілттің жұмыс бөлігі МЕМСТ талаптарына сәйкес 45 HRC қаттылығына дейін сөндірілді. Жылтыратылған хром жабыны кілтті коррозиядан қорғайды. 12 қырлы профилі бар сырғымалы бөлшектер бекіткіштерді бүкіл беті бойынша жабуға мүмкіндік береді, соның арқасында оның қырларының деформациялану қаупі азаяды. Кілтті сақтау ыңғайлы және тасымалдау кезінде жоғалмайды, себебі ол пластик ұстағышқа оралған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.225 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 295 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 250 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Ключи комбинированные |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 151-Атласты және айнамен жылтыратылған Cr-V біріктірілген кілттер |
| Болат маркасы | CrV |
| Мин. қаптама | 20 жасырын |
| Өлшем 1 | 21 мм |
| Өлшем 2 | 21 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | пластикалық аспа |
| Нысан | тікелей |
| Штрих-код | 4044996146645 |
- Бағасы: 1 075 ₸

