
Ауыстырылатын саптамалары бар бұрағыш, 5 дана, CrV Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ауыстырылатын саптамалары бар бұрағыш Sibrtech 13384, 5 дана, пәтерде, саяжайда, гаражда монтаждау және жөндеу жұмыстары үшін пайдалы. Жиынтыққа PH1, PH2, SL5, SL6 өлшемді бекіткіштермен жұмыс істеуге арналған 4 штанга және материалдарды тесуге арналған саңылау кіреді. Артықшылықтары Жиынтықтағы барлық өзектер қаттылығы 50-56 HRC хром-ванадийлі болаттан жасалған, бұл олардың сенімділігі мен беріктігінің кепілі болып табылады. Ұзындығы 58 мм шыбықтар беттерде және ойықтарда бекіткіштермен жұмыс істеуге арналған. Екі компонентті тұтқаның арқасында бұрағыш қолыңызда ыңғайлы орналасады және сырғып кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 38 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 190 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 160 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.188 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 133-Наборы отверток |
| Тұтқадағы компоненттер саны | 2 |
| Өзек материалы | Cr-V |
| Мин. қаптама | 12 жасырын |
| Ұштықтың түрі | SL, PH |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Тұтқаның пішіні | Прямая |
| Штрих-код | 4044996150093 |
- Бағасы: 2 450 ₸

