
Ауыстырылатын екі жақты саптамалары бар бұрағыш, 8-і 1-де, пластикалық корпус, CrV Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ауыстырылатын екі жақты саптамалары бар бұрағыш Сибртех 13386, 8-і 1-де, CrV болаттан жасалған, пластикалық корпуста, ұсақ бөлшектермен жұмыс істеуге арналған. Оның көмегімен электрониканы, сағаттарды, көзілдіріктерді және әртүрлі құрылғыларды жөндеу кезінде нақты жұмыстарды орындауға болады. Жинақ тұрмыстық мақсатта пайдалануға арналған. Артықшылықтары Штангалар хром-ванадийлі болаттан жасалған және құралдардың беріктігі мен кернеулерге төзімділігін қамтамасыз ету үшін 50-56 HRC қаттылығына дейін шыңдалған. Бұрауышты жақсырақ ұстау үшін тұтқада қанаттар бар. Жинақтың ықшам және ыңғайлы сақталуын ысырмасы бар қалталы пластик қап қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жиынтық | |
| Қаптама түрі | Пластикалық кейс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 32 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 150 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 95 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.132 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 133-Наборы отверток |
| Өзек материалы | Cr-V |
| Мин. қаптама | 12 жасырын |
| Ұштықтың түрі | SL, PH |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Тұтқаның пішіні | Прямая |
| Штрих-код | 4044996150109 |
- Бағасы: 2 229 ₸

