
Қағаз негізіндегі ажарлағыш, P 80, 230 х 280 мм, 5 дана, латекс, су өткізбейтін Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қағаз негізіндегі тегістеуіш Denzel Р80 арт. 75603 сылақ және әк қоспалары негізінде тегістелген және сыланған беттерді тегістеу үшін, сондай-ақ ағаш, металл, пластмасса өңдеу, тотты, кірді, саңылауларды, ескі жабындарды кетіру үшін қолданылады. 200-250 мкм дәндері бар Р80 абразиві беттерді аралық өңдеумен оңай күреседі. Артықшылықтары Жұмыстың жоғары жылдамдығы — 1-ші дәрежелі алюминий тотығы дәнінің өткір қырлары бар және әртүрлі материалдарды өңдеуді оңай жеңе алады. Қағаз-латекс негізі — созылуға және жоғары жүктемелерге төзімді, икемді құрылымға және жоғары тозуға төзімділікке ие. Суға төзімді — тегістеуішті дымқыл тегістеу үшін қолдануға болады және жұмыс бөлігін сумен шаю арқылы тазалауға болады. 5 данадан тұратын ыңғайлы қаптама. Пайдаланудың әмбебаптығы — дірілдеткіш тегістегішке (беттік тегістеуіш), сондай-ақ тиісті стандартты өлшемді тегістеуге арналған әртүрлі құрылғыларға орнатылады немесе қолмен өңдеу үшін қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Жалпы | |
| Ұзындығы | 280 мм |
| Ені | 230 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 320 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 250 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.166 кг |
| Суға төзімділік | водостойкая |
| Топ | Шкурка шлифовальная в листах |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 756-Суға төзімді табақтардағы ажарлағыш тегістеуіш |
| Түйіршіктілік | P 80 |
| Абразивті материал | алюминий оксиді 1-ші класс |
| Негіз материалы | қағаз-латексті |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Штрих-код | 4044996150260 |
- Бағасы: 811 ₸

