
Анвилді кескіш, 560 - 740 мм, телескопиялық алюминий тұтқалары, Luxe, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 560 мм-ден 740 мм-ге дейін созылатын телескопиялық алюминий тұтқалары бар Palisad LUXE 60577 анвилді кескіш диаметрі 35 мм-ге дейін құрғақ және солған бұтақтарды кесуге арналған. Жылжымалы тұтқалар жету қиын жерлерде жұмысты жеңілдетеді. Құрал екі қолмен жұмыс істеу үшін қолданылады. Пышақтың дәл қайрауы және тефлон жабыны бар, сондықтан ол қатты ағашты тиімді өңдей алады. Лоппер қала маңындағы аудандардың иелері үшін пайдалы.Артықшылықтарыбұрандалы кескіште қолданылатын күшті 20%-ға арттыратын бірлескен механизм бар, бұл пайдаланушының күшін үнемдейді.Жоғары көміртекті болаттан жасалған кескіш қалақ индукциялық сөндіруден өтті, сондықтан ол ұзақ уақыт қызмет етеді.Алюминий тұтқалары анодталған, ал тірек анвилі коррозиядан қорғау үшін хромдалған.Болат анвилдің қырлы беті кесу үшін бұтақты ұстауды және бекітуді жеңілдетеді.Реттеу бұрандасы пышақтардың жабылу тығыздығын реттеу арқылы кесу сапасын бақылауға мүмкіндік береді.Телескопиялық тұтқалар алюминий профильді құбырдан жасалған, сондықтан олар жоғары жүктемелерге төтеп бере алады.Тұтқаларда жұмыстың ыңғайлылығын арттыратын сырғымайтын кірістірулері бар екі компонентті төсемдер бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 1.19 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 580 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 235 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 6051-Қайшылар |
| Ұзындығы | 560 мм |
| Құрылым | Телескопиялық |
| Максималды ұзындық | 740 м |
| Тармақтың максималды диаметрі | 35 мм |
| Кесетін жүздің материалы | жоғары көміртекті болат |
| Тұтқалардың материалы | алюминий қорытпасы |
| Тұтқа орнындағы тұтқалардың материалы | полипропилен, термопластрезина |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | құрғақ және қураған бұтақтарға арналған |
| Кесетін жүздің жабыны | тефлон |
| Кесетін жүздің шынығу түрі | индукциялық |
| Кесу түрі | қатты жермен |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996155609 |
- Бағасы: 12 028 ₸

