
Тікелей кескіш, 560 - 735 мм, телескопиялық алюминий тұтқалары, Luxe, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad LUXE 60576, 560-735 мм, телескопиялық алюминий тұтқалары бар түзу кескіш, — қалыңдығы 35 мм-ге дейін тірі бұтақтарды кесуге арналған бау-бақша құралдары. Буын механизмінің арқасында қысу күші 20%-ға артып, екі қолмен жұмыс істеуге арналған. Кескіш пышақтың коррозиядан қорғайтын және кесуді жеңілдететін тефлон жабыны бар. Лоппер бақша мен көкөніс бақшасына күтім жасау үшін қолданылады және саяжай иелеріне пайдалы болады.Артықшылықтарыжоғары көміртекті болаттан жасалған жұмыс пышағы индукциялық сөндіруден өтті, сондықтан ол беріктік пен беріктікпен сипатталады.Кесу жиегі дәлме-дәл қайралған, бұл кескіштің жоғары қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді.Алюминий тұтқалары анодталған, ал тірек жүзі хромдалған, сондықтан құрал коррозияға төзімді.Пышақтардың жабылу тығыздығын реттеуге арналған арнайы бұранда кесу сапасын бақылауға мүмкіндік береді.Телескопиялық тұтқалардың арқасында кескішпен биік өсетін бұтақтарды кесуге ыңғайлы.Алюминий қорытпасынан жасалған тұтқалар ауыр жүктемелерге төтеп бере алады, сондықтан кескіш өте сенімді.Тұтқа орындарында резеңкеленген төсемдер бар, бұл кескішпен жұмыс істеудің ыңғайлылығын арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 1.17 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 570 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 235 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 6051-Қайшылар |
| Ұзындығы | 560 мм |
| Құрылым | Телескопиялық |
| Максималды ұзындық | 735 м |
| Тармақтың максималды диаметрі | 35 мм |
| Кесетін жүздің материалы | жоғары көміртекті болат |
| Тұтқалардың материалы | алюминий қорытпасы |
| Тұтқа орнындағы тұтқалардың материалы | полипропилен, термопластрезина |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | тірі тармақтар үшін |
| Кесетін жүздің жабыны | тефлон |
| Кесетін жүздің шынығу түрі | индукциялық |
| Кесу түрі | тікелей рез |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996155616 |
- Бағасы: 12 470 ₸

