
Қылқаламды кескіш, 640 - 820 мм, телескопиялық алюминий тұтқалары, Luxe, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
640-820 мм телескопиялық алюминий тұтқалары бар Palisad LUXE 60592 щеткалы кескішті бағбандар саяжайдағы бұталар мен қоршауларды кесу үшін пайдаланады. Ол қалыңдығы 10 мм-ге дейінгі жас бұтақтарды кесумен күреседі. Телескопиялық тұтқалар ұзындығы бойынша реттеледі, бұл жету қиын жерлерде жұмыс істеу ыңғайлылығын арттырады. Артықшылықтары Пышақтарды жасау үшін құралдың беріктігі мен қаттылығын қамтамасыз ету үшін орташа көміртекті болат пайдаланылды. Жұмыс жиектері термиялық өңдеуден өткен және өткір қайралған, соның арқасында олар ұзақ уақыт бойы өткірлігін жоғалтпайды. Тефлон жабыны оңай кесуге мүмкіндік береді, сонымен қатар негізгі жүзді ылғалдан қорғайды. Қысуды шектегіш тұтқалар қатты қысылған кезде щетка кескіштің істен шығуын болдырмайды. Сопақша пішінді алюминий тұтқалары иілуге төзімділігі жоғары және щетка кескіштің құрылымына салмақ түсірмейді. Тұтқалардағы жұмсақ резеңке төсемдер құралды ыңғайлы және сенімді ұстауды қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 640 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 205 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 1160 кг |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 608-Садовые ножницы |
| Кесетін бөліктің ұзындығы | 200 мм |
| Пышақтардың материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқалардың материалы | алюминий қорытпасы |
| Тұтқа орнындағы тұтқалардың материалы | ABS пластик, резина |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | для молодых побегов диаметром до 10 мм |
| Аспаптың жалпы ұзындығы | 820 мм |
| Кесетін жүздің жабыны | тефлон |
| Кесетін жүздің шынығу түрі | индукциялық |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Штрих-код | 4044996155623 |
- Бағасы: 10 770 ₸

