
Пантолеттер, әйелдер, өлшемі 36 Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Аяқ киім этилен мен винилацетат сополимерінен жасалған. Бұл материалдың көптеген артықшылықтары бар: жеңіл серпімді, жақсы амортизациялық қасиеттерге ие серпімді, жоғары созылу беріктігіне ие су өтпейтін майларға, майларға, еріткіштерге, саңырауқұлақтар мен бактерияларға төзімді гипоаллергенді ыстыққа төзімді тазалау оңай
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 90 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 246 мм |
| _пакеттегі ені | 102 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.194 кг |
| Топ | Киім, аяқ киім, қолды қорғау |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 603-Обувь садовая |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Өлшем | 36 |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Қаптама түрі | Полиэтилен пакет |
| Штрих-код | 4606800062253 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

