
Гартер сымы, ПВХ-дағы болат (жасыл) 25 м, ішкі. 1,6 мм / сыртқы. 3 мм Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бау-бақша өсімдіктері мен шаруашылық қажеттіліктеріне арналған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 2.4 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 20 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/4431.pdf |
| _пакеттегі ені | 20 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.5 кг |
| Топ | Такелаж |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 476-Тростар, шынжырлар, сым |
| Диаметрі | 3 мм |
| Ұзындығы | 25 мм |
| Материал | ПВХ, жұмсақ көміртекті болат |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | бау-бақша өсімдіктерін байлау және шаруашылық қажеттіліктері үшін |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Штрих-код | 4606800064455 |
- Бағасы: 1 381 ₸

