
Крутящий кілт, 28-210НМ, 1/2, CrV, хромдалған, Stels жылдам ысыру
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Stels 14159 хромдалған крутящий кілт, 1/2 дюймдік бекіту алаңы және жылдам қалпына келтіру мүмкіндігі бар, CrV, бұрандалы бекіткіштерді 28 Нм-ден 210 Нм-ге дейінгі диапазонда дәл анықталған беріктік моментімен қатайту үшін қолданылады. Индикацияның шертпелі түрі қолданылатын күшті бақылауды жеңілдетеді. Кілт жабдықты құрастыру және жөндеу үшін пайдаланылады, сонымен қатар көлікке техникалық қызмет көрсетуде пайдалы. Артықшылықтары Ұзақ қызмет ету мерзімі және коррозияға төзімділігі — құрал беріктігі жоғары хром-ванадий қорытпасынан жасалған. Ысырмалы механизм — құрал бекіткіштердің бірқалыпты бұралуын қамтамасыз етеді. Розетка басын жедел ауыстыру мүмкіндігі — кілтте жылдам қалпына келтіру функциясы бар. Қайтымды кілт механизмі болттар мен гайкаларды бұрап алуға немесе жабдықты сол жақ жіппен қатайтуға мүмкіндік береді. Тасымалдауға және сақтауға ыңғайлы — құрал берік пластик қаптамаға салынған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Салмақ | 1.14 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 65 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 500 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 80 мм |
| Бренд | STELS |
| Топ | Ключи динамометрические,Воротки |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 141-Ключи динамометрические |
| Өлшеу диапазоны дейін | 210 Нм |
| Өлшеу диапазоны бастап | 28 Нм |
| Ұзындығы | 445 мм |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Ерекшеліктері | ысырмасы бар |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 1/2 дюйм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Пластикалық қап |
| Штрих-код | 4044996153063 |
- Бағасы: 17 553 ₸

