
Крутящий кілт, 140-980 Нм, 3/4, CrV, хромдалған Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
3/4 дюймдік қону алаңы бар Stels 14165 хромдалған бұрау моментінің кілті, CrV, бекіткіштерді 140 Нм-ден 980 Нм-ге дейінгі диапазонда дәл белгіленген күшпен қатайтуға мүмкіндік береді. Күш моменті шерту механизмімен басқарылады, бұл визуалды бақылау болмаған жағдайда жұмысты жеңілдетеді. Пайдаланудың қарапайымдылығы үшін кілттің корпусына Нм және кгс/м өлшем бірліктері бар қос шкала қолданылады. Құрал техниканы құрастыру және жөндеу үшін, сондай-ақ автомобильдерге техникалық қызмет көрсету кезінде қолданылады. Артықшылықтары Кілт беріктігі жоғары хром-ванадий тобындағы болаттан жасалған, сондықтан ол жоғары жүктемелерге төтеп бере алады. Хромдалған беті коррозияға төзімді, бұл құралдың қызмет ету мерзімін ұзартады. Ратчет механизмі шектеулі кеңістікте бекіткіштермен жұмыс істеуді жеңілдетеді. Реверс механизмі жұмысты кез келген бағытта орындауға мүмкіндік береді, сондықтан кілт бекіткіштерді бұрап алуға және сол жақ жіпті қатайтуға жарамды. Құрал пластик қорапта келеді, сондықтан оны сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Салмақ | 6.67 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 85 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1265 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 160 мм |
| Бренд | STELS |
| Топ | Ключи динамометрические,Воротки |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 141-Ключи динамометрические |
| Өлшеу диапазоны дейін | 980 Нм |
| Өлшеу диапазоны бастап | 140 Нм |
| Ұзындығы | 1200 мм |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Ерекшеліктері | ысырмасы бар |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 3/4 дюйм |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Қаптама түрі | Пластикалық қап |
| Штрих-код | 4044996153070 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

