
Крутящий кілт, 5-24 Нм, 1/4, CrV, хромдалған Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
1/4 дюймдік қону алаңы бар Stels 14158 хромдалған бұрау моментінің кілті, CrV, бекіткіштерді 5 Нм-ден 24 Нм-ге дейінгі диапазонда дәл белгіленген күшпен қатайтуға мүмкіндік береді. Күш моменті шерту механизмімен басқарылады, бұл визуалды бақылау болмаған жағдайда жұмысты жеңілдетеді. Құрал техниканы құрастыру және жөндеу үшін, сондай-ақ автомобильдерге техникалық қызмет көрсету кезінде қолданылады. Артықшылықтары Кілт беріктігі жоғары хром-ванадий тобындағы болаттан жасалған, сондықтан ол жоғары жүктемелерге төтеп бере алады. Хромдалған беті коррозияға төзімді, бұл құралдың қызмет ету мерзімін ұзартады. Ратчет механизмі шектеулі кеңістікте бекіткіштермен жұмыс істеуді жеңілдетеді. Реверс механизмі жұмысты кез келген бағытта орындауға мүмкіндік береді, сондықтан кілт бекіткіштерді бұрап алуға және сол жақ жіпті қатайтуға жарамды. Құрал пластик қорапта келеді, сондықтан оны сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Салмақ | 0.558 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 58 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 310 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 80 мм |
| Бренд | STELS |
| Топ | Ключи динамометрические,Воротки |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 141-Ключи динамометрические |
| Өлшеу диапазоны дейін | 24 Нм |
| Өлшеу диапазоны бастап | 5 Нм |
| Ұзындығы | 254 мм |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Ерекшеліктері | ысырмасы бар |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 1/4 дюйм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Пластикалық қап |
| Штрих-код | 4044996153056 |
- Бағасы: 17 291 ₸

