
Бел тірегі Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Stels 55341 белдік тірегі көлікте, сондай-ақ кеңседе немесе үйде арқаны қолдау үшін қолданылады. Эргономикалық пішінінің арқасында бұйым арқаның анатомиялық дұрыс орналасуын қамтамасыз етеді, шаршауды азайтады және қалыпты сақтайды. Төзімді полиэфирден жасалған, салмағы небәрі 164 г және тазалау оңай. Көлік жүргізу немесе компьютер сияқты отыру жағдайында көп уақыт өткізетін адамдар үшін пайдалы.Артықшылықтарыбел тірегі автомобиль немесе кеңсе креслоларының орындықтарына орнатылады, сонымен қатар орындықтар үшін жарамды.Иілгіш белдіктің көмегімен бұйым орындықтың немесе орындықтың арқалығына оңай бекітіледі.Торлы құрылым ауа алмасуына кедергі жасамайды.Бедерлі бет қан айналымын жақсарта отырып, пайдаланушының арқасына массаждық әсер етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.164 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 410 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 210 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 410 мм |
| Бренд | STELS |
| Топ | Автомобильные аксессуары |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 552-Автомобильные аксессуары |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Пакет |
| Штрих-код | 4044996140643 |
- Бағасы: 753 ₸

